Marka Piramit olarak Çankaya’da başarılar ile dolu 15 yıllık bir geçmişe sahip kurumumuz, başarılarını geçmişten geleceğe taşıma azmi ve kararlılığı içerisindedir.

Kurucumuz Ahmet Taş, yazar ve yayıncılık tecrübesi ile kurumumuzu başarıdan başarıya taşımayı kendisine ilke edinmiştir. Kurum olarak 15 yıl boyunca üniversitelerin tıp, diş hekimliği, eczacılık, mühendislik, mimarlık, hukuk, kamu yönetimi, branş öğretmenliği, sınıf öğretmenliği, işletme, iktisat gibi bölümlerine çok sayıda öğrenci yerleştirmenin haklı gururunu yaşıyoruz.

Çankaya’da ortaokul, lise ve üniversiteye hazırlıkta akla gelen ve ilk kurs merkezi olmamızın gururunu bize yaşatan değerli velilerimize ve sevgili öğrencilerimize teşekkür ediyoruz.

Değerli Velimiz, Sevgili Öğrencimiz,
Piramit ailesi olarak yıllardır marka bir kurum olmanın gururunu yaşıyoruz. Başarıya giden yolun “veli-öğrenci-kurum” işbirliğinden geçtiğini biliyoruz. Başarımızın anahtarları olan “kalite – güven – ciddiyet – disiplin – özveri” bizi benzerlerimizden farklı kılan değerlerdir. Bizler, ancak misyon ve vizyon sahibi kurumların başarılarının kalıcı olduğunu biliyoruz. Kuruluşumuzdan bu yana belirlediğimiz misyonumuz ve vizyonumuzla sizlerin ilgi ve desteğiyle yolumuza devam ediyoruz.

Misyonumuz:

Her öğrencimizi kişisel gelişim özelliklerine uygun olarak potansiyellerinin elverdiği ölçüde en üst noktaya ulaştırmak.

Vizyonumuz:
Atatürk ilke ve inkılaplarına bağlı, çağdaş ve bilimsel bir eğitim anlayışıyla alanında öncü ve marka bir eğitim kuruluşu olmak.

Deneyimli, Yazar Öğretmenler
• Uzman rehberlik Hizmetleri
• Bol Doküman ve Yayın Desteği
• Sınıf Etütleri ve Grup Etütleri
• Ders öğretmenlerinden Bire Bir Etütler
• 6 ve 8 Kişilik Özel Sınıflar
• Özel Derslerle Takviyeler
• Disiplin, Özveri, Kalite, Güven, İstikrar
Hepsi MARKA PİRAMİT KURSUNDA …